You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Call of duty world at war Didesnė nuotrauka

Call of duty world at war XBOX 360

Nenauja (patikrinta, veikia puikiai)

2 Prekės

10,00 €

Call of Duty: World at War − pirmojo asmens šaudyklė ir penktoji „Call of Duty“ serijos dalis. Žaidimą sukūrė „Treyarch“, o 2008 m. lapkričio 11 d. išleido „Activision“.

Vyksmo vieta sugrįžta į Antrojo pasaulinio karo laikus, prieš tai buvusioje dalyje, „Call of Duty 4: Modern Warfare“, veiksmas vyko šiuolaikiniais laikais. Buvo išleistos WindowsPlayStation 3WiiXbox 360Windows Mobilebei taip pat ir PlayStation 2Nintendo DS versijos, tačiau pastarųjų istorija buvo kitokia.

Žaidime perteikiami mūšiai, vykę Ramiajame vandenyne, kur kovojo JAV ir Japonijos imperijos ginkluotosios pajėgos, bei Rytų frontas, kuriame kovėsi Sovietų Sąjunga ir Nacistinė Vokietija. Visa tai žaidėjas mato iš JAV jūrų pėstininko, eilinio C. Milerio ir Raudonosios armijos kareivio, Dimitrijaus Petrenko perspektyvos.

2010 m. lapkričio mėn. Jungtinėse Valstijose buvo parduota per 1,41 mln. žaidimo vienetų. Jungtinėje Karalystėje per pirmąją savaitę žaidimo vienetų buvo parduota dvigubai tiek, kiek „Call of Duty 4“. 2009 m. duomenimis, visų versijų iš viso yra parduota jau apie 11 mln. vnt.[1] Kritikai iš GameRankings ir Metacritic žaidimą įvertino 85 % iš 100.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: